• Gólzáporos győzelem a rangadón

    Az NB III. 24. fordulójának rangadóján csapatunk a tavasszal még szintén hibátlan III. Ker. TVE-t látta vendégül az ajkai Városi Sportcentrumban. FC Ajka-III. ...
  • Szurkolói buszt indítunk Kaposvárra

    Értesítjük kedves szurkolóinkat, hogy a jövő hétvégén (2018.04.28. 17 óra) megrendezésre kerülő Kaposvári Rákóczi - FC Ajka NB III-as labdarúgó mérkőzésre szurkolói ...
  • ONLINE: FC Ajka - III. Ker. TVE

    FC Ajka - III. Ker. TVE 5-0(3-0) Ajka:néző. Játékvezető: Juhász Bálint (Szabó Péter, Bognár László) Gólszerző:Pákai, Oláh, Horváth, Kovács, Vallejos FC Ajka 1. Balogh 6. Oláh 7. Vallejos 9. ...
  • Hibátlanok csatája

    Az NB III. Nyugati csoportjának 24. fordulójában igazi rangadóra kerül sor, a tavasszal még szintén 100%-os III. Ker. TVE lesz csapatunk ellenfele ...
  • Győzelem a Puskás Akadémia II. ellen

    Az NB III. Nyugati csoportjának 19. fordulójából elhalasztott FC Ajka - Puskás Akadémia II. találkozót pótolták tegnap az ajkai Városi Sportcentrumban. Nagy ...
Play Pause

Ma tartották az egycsoportossá váló NB II-ben való szereplésért rendezendő osztályozó mérkőzések sorsolását.

Az MLSZ elnökségének tavalyi döntése értelmében a 2013–2014-es szezontól kezdve két professzionális osztályban zajlanak a bajnoki küzdelmek Magyarországon, ezzel párhuzamosan az eddig kétcsoportos NB II egycsoportossá válik – olvasható az MLSZ honlapján. Ez azt jelenti, hogy az eddigi 32 csapatos másodosztályú mezőny 16 csapatosra szűkül, a bajnokságban kiadó helyek egy részéről osztályozó mérkőzések döntenek.

A másodosztály két csoportjának bajnoka az élvonalba kerül, a 2–5. helyezettjei automatikusan benn maradnak, a 6–8. helyezettek oda-vissza vágós alapon mérkőznek meg a bennmaradásért az NB III hat csoportjának bajnokával, a 9–16. helyezettek pedig kiesnek a harmadik ligába.

Az NB I-es klubok második csapatai mindenképpen búcsúznak a szezon végén, a versenykiírás értelmében nem lehetnek az egycsoportos másodosztályú mezőny tagjai – ha ilyen együttes az évad végén az első nyolc pozíció valamelyikén végez, automatikusan hátrasorolják, és a legjobb kiesőként záró csapat kerül helyette az első nyolcba.

 

AZ NB II-ES SZEREPLÉSÉRT RENDEZENDŐ OSZTÁLYOZÓ MÉRKŐZÉSEK, NYUGAT
NB III Dráva-csoport 1. helyezettje–NB II Nyugati csoport 8. helyezettje
NB II Nyugati csoport 6. helyezettje–NB III Duna-csoport 1. helyezettje
NB III Bakony-csoport 1. helyezettje–NB II Nyugati csoport 7. helyezettje

16. FORDULÓ (2013. 03. 02-i hétvége)
Szombat

14.30: Szigetszentmiklós–Gyirmót
14.30: Puskás Akadémia–Csákvár
16.00: Sopron–Baja
Vasárnap                                                                                                                                     14.30: Tatabánya–Ajka
14.30: ZTE FC–Győri ETO II
14.30: Veszprém–Paks II
14.30: Kaposvár II–Haladás II
14.30: BKV Előre–Kozármisleny

17. FORDULÓ (2013.03.09-i hétvége)
Szombat
14.30: Csákvár–Sopron
14.30: Kozármisleny–Puskás Akadémia
14.30: Paks II–Kaposvár II
14.30: Szigetszentmiklós–Ajka
14.30: Baja–Tatabánya
Vasárnap
14.30:
Haladás II–BKV Előre
14.30: Győri ETO II–Veszprém
17.00: Gyirmót–ZTE FC

18. FORDULÓ (2013.03.16-i hétvége)
Szombat
15.00:
ZTE FC–Ajka
15.00: Veszprém–Gyirmót
15.00: Kaposvár II–Győri ETO II
15.00: Baja–Csákvár
15.00: Szigetszentmiklós–Tatabánya
16.00: Sopron–Kozármisleny
Vasárnap
15.00:
BKV Előre–Paks II
15.00: Puskás Akadémia–Haladás II

19. FORDULÓ (2013.03-23-i hétvége)
Szombat
15.00:
Tatabánya–Csákvár
15.00: Kozármisleny–Baja
15.00: Haladás II–Sopron
15.00: Paks II–Puskás Akadémia
15.00: Ajka–Veszprém
15.00: Szigetszentmiklós–ZTE FC
18.00: Gyirmót–Kaposvár II
Vasárnap
15.00: Szigetszentmiklós–ZTE FC Győri ETO II–BKV Előre

20. FORDULÓ (2013.03.30-i hétvége)
Szombat
11.00:
Puskás Akadémia–Győri ETO II
15.00:
Kaposvár II–Ajka
15.00: Csákvár–Kozármisleny
15.00: Veszprém–Szigetszentmiklós
15.00: ZTE FC–Tatabánya
Vasárnap
16.00: BKV Előre–Gyirmót
16.00: Sopron–Paks II
16.00: Baja–Haladás II

21. FORDULÓ (2013.04.06-i hétvége)
Szombat
16.00:
ZTE FC–Veszprém
16.00:
Tatabánya–Kozármisleny
16.30: Haladás II–Csákvár
16.30: Győri ETO II–Sopron
16.30: Ajka–BKV Előre
18.00: Gyirmót–Puskás Akadémia
Vasárnap
16.30: Paks II–Baja
16.30: Szigetszentmiklós–Kaposvár II

22. FORDULÓ (2013.04.13-i hétvége)
Szombat
14.00:
Kozármisleny–Haladás II
16.00: Sopron–Gyirmót
16.30: Puskás Akadémia–Ajka
16.30: Baja–Győri ETO II
16.30: Kaposvár II–ZTE FC
16.30: Veszprém–Tatabánya
Vasárnap
16.30: Csákvár–Paks II
16.30: BKV Előre–Szigetszentmiklós

23. FORDULÓ (2013.04.20-i hétvége)
Szombat
16.00:
ZTE FC–BKV Előre
17.00:
Tatabánya–Haladás II
17.00: Győri ETO II–Csákvár
17.00: Ajka–Sopron
17.00: Szigetszentmiklós–Puskás Akadémia
18.00: Gyirmót–Baja
Vasárnap
17.00: Paks II–Kozármisleny
17.00:
Veszprém–Kaposvár II

24. FORDULÓ (2013.04.27-i hétvége)
Szombat
14.00:
Kozármisleny–Győri ETO II
17.00: Baja–Ajka
17.00: Csákvár–Gyirmót
17.00: BKV Előre–Veszprém
17.00: Puskás Akadémia–ZTE FC
17.00: Sopron–Szigetszentmiklós
Vasárnap

17.00: Haladás II–Paks II
17.00: Kaposvár II–Tatabánya

30. FORDULÓ (2013.05.01.)
Szerda
16.00:
Sopron–Tatabánya
17.30: Baja–Puskás Akadémia
17.30: Csákvár–BKV Előre
17.30: Kozármisleny–Kaposvár II
17.30: Haladás II–Veszprém
17.30: Paks II–ZTE
17.30: Győri ETO II–Szigetszentmiklós
18.00: Gyirmót–Ajka

25. FORDULÓ (2013.05.04-i hétvége)
Szombat
17.00:
ZTE FC–Sopron
17.30:
Tatabánya–Paks II
17.30:
Haladás II–Győri ETO II
17.30:
Ajka–Csákvár
17.30:
Veszprém–Puskás Akadémia
Vasárnap
17.30: Szigetszentmiklós–Baja
17.30: Kaposvár II–BKV Előre
18.00: Gyirmót–Kozármisleny

26. FORDULÓ (2012.05.11-i hétvége)
Szombat
17.30:
Kozármisleny–Ajka
17.30: Paks II–Győri ETO II
17.30: Puskás Akadémia–Kaposvár II
17.30: Baja–ZTE FC
17.30: Csákvár–Szigetszentmiklós
18.00: Sopron–Veszprém
Vasárnap
17.30: Haladás II–Gyirmót
17.30: BKV Előre–Tatabánya

27. FORDULÓ (2013.05.18-i hétvége)
Szombat
17.00:
ZTE FC–Csákvár
18.00:
Tatabánya–Győri ETO II
18.00: Ajka–Haladás II
18.00: Veszprém–Baja
19.00: Gyirmót–Paks II
Vasárnap
18.00: Szigetszentmiklós–Kozármisleny
18.00: Kaposvár II–Sopron
18.00: BKV Előre–Puskás Akadémia

28. FORDULÓ (2013.05.25-i hétvége)
Szombat
18.00:
Győri ETO II–Gyirmót
18.00: Sopron–BKV Előre
18.00: Csákvár–Veszprém
18.00: Kozármisleny–ZTE FC
18.00: Haladás II–Szigetszentmiklós
18.00: Puskás Akadémia–Tatabánya
Vasárnap
18.00: Paks II–Ajka
18.00: Baja–Kaposvár II

29. FORDULÓ (2013.06.01.)
Szombat

18.00:
Tatabánya–Gyirmót
18.00:
Ajka–Győri ETO II
18.00: Szigetszentmiklós–Paks II
18.00: ZTE FC–Haladás II
18.00: Veszprém–Kozármisleny
18.00: Kaposvár II–Csákvár
18.00: BKV Előre–Baja
18.00: Puskás Akadémia–Sopron

Csorna, 50 néző.
Vezette: Ács P.

FC Ajka: Jánosa ( Balogh M.)- Péter (Gunther), Pákai (Kovács Sz.), Subicz, Sallér- Horváth (Kovács Zs.), Nagy, Kanta (Szabó L.)- Mihalecz (Szabó P.), Sowunmi, Major (Czanik)
Edző: Németh Zoltán
Gólok: Mihalecz (2)

Lejátszottuk utolsó felkészülési mérkőzésünket a tavaszi idény megkezdése előtt. Az első 25 perc után végig fölényben játszottunk. A 2. félidőben 3 nagy helyzetet kihagytunk.

A 27. percben Sowunmi jobb oldali beadását Mihalecz fejelte a kapu jobb felső sarkába, majd a 32. percben egy szöglet utáni kipattanó labdát lőtt a hálóba.

Szurkolói ankétot rendez az FC Ajka NB II-es labdarúgócsapata 2013. február 26-án, kedden 18.00-kor a Sportcentrum (Ajka, Sport u. 23.) emeleti társalgójában.

Szeretettel várjuk szurkolóinkat!

Következő mérkőzés

Eseménynaptár

2018 április

hét ked sze csü pén szo vas
1
2
3
  • U14: FC Ajka - Üstökös FC Győr
4
  • FC Ajka - Pápai Perutz FC
5
  • MU14: Magyarpolány SE - FC Ajka
6
7
  • Leány U16: Csákvári TK - FC Ajka
  • U17: MTE 1904 Mosonmagyaróvár - FC Ajka
  • U19: MTE 1904 Mosonmagyaróvár - FC Ajka
8
  • 3. Régiós U11/U13 kiemelt "B" torna
  • Pénzügyőr SE - FC Ajka
9
  • Bozsik Program Ajka csoport 2. tavaszi U11/13 torna
10
11
  • U15: FC Ajka - Lurkó UFC
  • U14: FC Ajka - Lurkó UFC
12
  • MU14: FC Ajka - Herendi Porcelán SK
13
14
  • VLS Veszprém - FC Ajka
15
  • U19: FC Ajka - Csornai SE
  • U17: FC Ajka - Csornai SE
  • U15: Gyirmót SE Győr - FC Ajka
  • U14: Gyirmót SE Győr - FC Ajka
16
17
18
  • Felnőtt: FC Ajka - Puskás Akadémia FC II.
19
20
21
  • U19: Balatonfüredi USC - FC Ajka
  • Leány U16: FC Ajka - Érdi VSE
  • U17: Balatonfüredi USC - FC Ajka
  • FC Ajka - III. Ker. TVE
22
  • Bozsik Program Ajka Alközpont 2. tavaszi U7/U9 fesztivál
  • U15: Szombathelyi Haladás VSE - FC Ajka
  • U14: Szombathelyi Haladás VSE - FC Ajka
23
24
25
  • U17: FC Ajka - Nagykanizsai ULE
  • U19: FC Ajka - Nagykanizsai ULE
26
  • MU14: FC Ajka - VFC USE "B"
27
28
  • U15: SC Sopron - FC Ajka
  • Leány U16: Puskás Akadémia FC - FC Ajka
  • U14: SC Sopron - FC Ajka
  • Kaposvári Rákóczi FC - FC Ajka
29
  • 4. Régiós U11/U13 kiemelt "B" torna
30
  • U15: Anráshida SC - FC Ajka
  • U14: Andráshida SC - FC Ajka
  • Bozsik Program Ajka csoport 3. tavaszi U11/13 torna

Tabella

The latest football information here. Now retrieving info from data source.

Partnereink

Jelenlegi látogatók száma : 0
Mai látogatók száma : 2