19. Csákvári

Vezetőedző:
Kovács László

Tudósítás:
90+3′ Véget ért a mérkőzés

90+1′ Koronczai góljával szépít a Sárvár

85′ Major ziccerét védi Sásdi

83′ Illés remekül tartotta meg a labdát, középre passzolt, labdáját Horváth P. passzolta Sásdi mellett a kapuba 0-3

73′ Major fejesét védte óriási bravúrral Sásdi

70′ Oláh lesett le egy hazaadást, de lövését Sárdi bravúrral védte

69′ Nagy K. emelte át Sárdit, de próbálkozása elkerülte a kaput

51′ Nagy K. tekert gyönyörűen a sárvári kapuba 0-2

50′ Nagy Erik fejelt fölé nagy helyzetben

46′ Elkezdődött a második félidő

45′ Véget ért az első félidő

42′ Ódor lőtt nagy helyzetben kapu mellé

36′ Csemer szabadrúgása érkezett veszélyesen a sárvári kapu elé, de senki se tudott középen beleérni, így oda a veszélyes helyzet

33′ Nagy K. remek egyéni akció végén lő a sárvári kapuba 0-1

30′ Csemer távoli lövése kerüli el a kaput

29′ Szögletet követően Csizmadi fejelt középre, Kovács fejesét Sásdi azonban védeni tudta

27′ Szögletet követően Kovács fejelhetett teljesen szabadon, de próbálkozása kapu fölé szállt

21′ Csizmadia cselezi szépen magát helyzetig, de lövését védeni tudta Sárdi

13′ Nagy Krisztián találja telibe a felső lécet, a kipattanóra is támadónk reagált a leggyorsabban, lövését azonban nagy bravúrra l védte Sárdi

11′ Oláh játszotta magát szépen tisztára, lövését a jobb alsóból tornázta ki Sásdi

1′ Elkezdődött a mérkőzés

-15′ A csapatok lassan befejezik a bemelegítést

-30′ A mieink tiszta zöldben, míg a hazaiak fehér-fekete-feketében lépnek ma pályára

-55′ Megvannak a kezdőcsapatok.