22 Papp K.

Vezetőedző:
Visinka Ede

Tudósítás:
90+3′ Véget ért a mérkőzés

90′ Molnár talál a kapuba, de les miatt nem adták meg találatunkat

89′ Magyar lő kevéssel kapu fölé

88′ Csemer lő csúnyán fölé egy szabadrúgást

66′ Pákait rúgják le a büntetőterületen belül, de néma maradt a síp

53′ Tamás szerzett meg egy lecsorgó labdát, ziccerben mehetett kapunkra, Horváth azonban remek mozdulattal védeni tudott

52′ Csizmadiai készítette le remekül Csemernek a labdát, védőnk centikkel rúgta kapu mellé

49′ Horváth ugratta ki remekül Harsányit, aki középre passzolt, centerezéséről centikkel maradt le Nagy K.

46′ Rögtön az első támadásból Illés adott középre, Nagy K. fordulásból kevéssel lőtt kapu fölé

46′ Elkezdődött a második félidő

45′ Véget ért az első félidő

42′ Harsányi kapott a jobb oldalon labdát, középre adása azonban nem talált ajkai játékost

37′ Tamás ziccerét védi Horváth

35′ Tamás tekert gyönyörűen, szerencsére Horváth számított rá és védeni tudott

31′ Szép támadás végén a hazai kapu előtt alakult ki kavarodás, majd Illés elé került a labda, akinek lövésébe az utolsó pillanatban vetődött bele Varga

25′ Nagy K. szerezte meg Spandlertől a labdát, támadónk a ziccerben keresztbe passzolt, Harsányi elől szögletre mentettek.

21′ Szögletet követően Köles elé került a kipattanó, aki kapésból Varga kapuja fölé lőtt

20′ Nagy K. centerezett remekül, Harsányi átlépte a labdát, Csizmadia közvetlen közelről lőtt, de Varga nagy bravúrral hárítani tudott

18′ Ganbayar lövését kellet védenie Horváthnak

17′ Arabuli lépet ki leshatárról, Horváth azonban felszedte a kiugratást

16″ Kis szöglet után Csemer ívelt középre, labdája teljesen egyedül találta Csizmadáitá, aki nagy helyzetben kapu mellé lőtt

12′ Szép támadás végén Illés lőtt kapu fölé

8′ Szögletet követően kavarodás alakult ki a hazai kapu előtt, Csizmadia ívelését pedig Harsányi fejelte kapu fölé

7′ Sipos passzolt hátra röviden egy labdát, Harsányi léphetett ki vele, de lövését blokkolni tudták .

2′ Megvan az első ziccer: Illés lépett ki remekül, lövését azonban hárítani tudta Varga

1′ Az első perc végén Csizmadia ugratta ki Harsányit, akinek középreadását Varga húzta le Nagy K. elől.

1′ Elkezdődött a mérkőzés

-15′ A csapatok lassan befejezik a bemelegítést

-30′ A mieink fehér-zöld-fehérben, míg a hazaiak tiszta kékben lépnek ma pályára