Vezetőedző:
Rozmán László

Tudósítás:
90+2 ‘ Véget ért a mérkőzés!

90+2′ Horváth szerez meg egy kirúgást majd higgadta a kapuba passzol! 1-2 !

87′ Emberhátrányba kerülünk, miután előbb Molnárral szemben szabálytalankodtak, de a játékvezető nem fújt, az indításnál Kovács rántotta le Bohnert, amiért megkapta második sárgalapját

85′ Molnár lépett ki remekül, középreadása pontatlan volt, Oláh érkezett középen

79′ Molnár próbálkozását hárítja Sánta

78′ Szabó lövését védi Sánta

76′ Csemer életerős lövését védi Sánta

75′ Csemer veszélyes szögletét tudták az utolsó pillanatban menteni

62′ Hazai szabadrúgást követően Szabó fejelt fölé nagy helyzetben

54′ Oláh lövése megy kapu mellé

52′ Bohner iramodott meg a jobboldalon, beadása veszélyesen érkezett, Pákai nagyot mentett

46′ Elkezdődött a második félidő

45′ Véget ért a félidő

37′ Ezúttal a hazaiak végeztek el nagy bedobást, amit Bohner fejelt kapura, Horváthnak kellett védenie

36′ Nagy bedobást előbb Pákai, majd Kovács csúsztatott meg, a labda Oláh elé került, aki a hálóba lőtt! 1-1

33′ Köles próbálkozását védte Sánta

32′ Ezúttal Oláh-Nagy-Oláh volt a labda útja, de utóbbi nagy helyzetben hibázott

31′ Újabb hatalmas lehetőség: jobboldali beadásnak Sánta szaladt alá, Csizmadia ezen meglepődött és nem tudott az üres kapuba fejelni

25′ Hihetetlen mi maradt ki: Nagy K lépett ziccerben, kétszer is hatalmasat védett Sánta, majd harmadszorra kapu mellé helyezett támadónk.

22′ Csemer szabadrúgását védi bravúrral Sánta

13′ Ezúttal Havasi lépett ki jól védőink közül, de lövése célt tévesztett

12′ Kovács fejesét védi Sánta

10′ Iványi kapott remek kiugratást, aki igazítás nélkül lőtt Horváth mellett a kapuba! 1-0

5′ Iványi távoli lövése kerüli el jócskán Horváth kapuját

3′ Köles ugratta ki jó ütemben Nagy Eriket, akinek lövését magabiztosan fogta Sánta

1′ Elkezdődött a mérkőzés

-5′ Szépszámú ajkai szurkolótábor kísérte el csapatunkat Pápára

-15′ A csapatok lassan befejezik a bemelegítést

-30′ A mieink tiszta fehérben, míg a hazaiak sárga-kék-sárgában lépnek ma pályára

-55′ Megvannak a kezdőcsapatok