29. Molnár D.

Vezetőedző:
Kis Károly

Tudósítás:

90′ Véget ért a mérkőzés

88′ Horváth két bravúrja miatt marad a 2-0-ás vendég vezetés

81′ Nagy K. fejesét védi bravúrral Horváth

74′ Nagy Krisztián került nagy helyzetbe, próbálkozása a kapu előtt ment keresztbe, Nagy B. centikkel maradt le a labdáról.

53′ Lukács a földön fekve rúgott bele Csemerbe, akit ezért azonnal kiállított a játékvezető.

48′ Nagy K. szabadrúgása ment kevéssel kapu mellé

46′ Elkezdődött a második félidő

45′ Véget ért az első félidő

A hajrában szabadrúgásból növelhette volna előnyét a vendégcsapat, de a próbálkozásuk a felső lécen landolt

33′ Sotiacovici bombáját üti ki bravúrral Horváth

28′ Az utóbbi időben nagy fölényben játszunk, Görgényi állt a legközelebb a gólszerzéshez, de próbálkozását a gólvonalról mentették a vendég védők

16′ Már két góllal vezetnek a vendégek: ismételten egy fejbárbajt vesztettünk el, majd a lecsorgó labdát Virág lőtte nagy erővel a bal alsó sarokba 0-2

9′ Megszerezte a vezetést a vendégcsapat, miután egy kapu előtti kavarodás után, Deczki fejjel Berki előzte meg és fejelt a kapunkba. 0-1

1′ Elkezdődött a mérkőzés

-30′ A mieink tiszta fehérben, míg a vendégek sárga-kék-sárgában lépnek ma pályára