20. Major

Vezetőedző:
Schindler Szabolcs

Tudósítás:
90′ Véget ért a mérkőzés

75′ Ezúttal Major került nagy helyzetbe: előbb a lövését védte Nacsa, majd az újabb próbálkozása pedig fölé szállt

73′ Illés emel ziccerben kapu fölé

67′ Major passzolt Oláh elé, támadónknak csak az üres kapuba kellett lőnie 7-0

60′ Oláh cselezte magát tisztára, majd a kapu jobb oldalába lőtt 6-0

57′ Oláh legurítása után Horváth talál a kapuba 5-0

54′ Oláh lövése megy kevéssel kapu mellé

51′ Nagy K. beadása csúszott le, ami így védhetetlenül vágódott a jobb felsőbe! 4-0

46′ Elkezdődött a második félidő

45′ Véget ért a félidő

43′ Horváth lövését védte Nacsa, a kipattanót egy vendég védő szerezte meg, Csizmadia azonban visszaszerezte tőle a labdát, Nagy K. elé passzolt, akinek az üres kapuba kellett passzolnia

37′ Nagy K. állt szemben a kapussal, lövését azonban Nacsa védeni tudta

31′ Nagy Krisztiánt rúgták fel a 16-os előterében: a sértett állt a labda mögé és gyönyörűen tekert a sorfal mellett a hálóba! 2-0

21′ Csemer szögletét Kovács csúsztatta meg, a hosszún érkező Csizmadia az üres kapuba lőtt . 1-0

17′ Oláh lövését blokkolják szögletre a vendég védők

16′ Horváth lövését védi Nacsa

4′ Ezúttal Nagy K. került helyzetbe, de lövés helyet passzolt, így oda a lehetőség

3′ Ezúttal Nagy K. hozta helyzetbe Illést, lövését Nacsa védte bravúrral

1′ Hihetetlen. Az első percben ziccerben mehettünk kapura, Oláh Horváth elé passzolt, aki üres kapura lőtt, egy vendégvédő visszaért és a felső kapufára mentett.

1′ Elkezdődött a mérkőzés

-15′ A csapatok lassan befejezik a bemelegítést

-30′ A mieink fehér-zöld-fehérben, míg az ellenfél sárga-kék-sárgában lép ma pályára

-55′ Megvannak a kezdőcsapatok!