19. Végh

Vezetőedző:
Limperger Zsolt

Tudósítás:
90′ Véget ért a mérkőzés

83′ Balogh ezúttal Pál fejesét szedi ki a felső sarokból

76′ Az elmúlt percekben Balogh tartja meccsben csapatunkat, háromszor is nagy helyzetben mentett kapusunk

67′ Nagy K. értékesíti higgadtan a büntető! 2-2

66′ ” height=”16″ class=”alignnone size-full wp-image-13865″ />Csiszár kap pirosat, mi pedig büntetőhöz jutunk!

60′ Nagy K. készítette e nagyszerűen Oláhnak, aki Kertész kezébe lőtt

55′ Balogh véd nagyot

46′ Elkezdődött a második félidő

45+3′ véget ért a félidő

45′ Köles ugratta ki remekül Illést, aki azonban nem tudta átvenni a labdát, így oda a ziccer

35′ Nagy bajba kerültünk: Kollega lépett ki leshatárról (sokak szerint lesről!) , a játékvezető nem intett lest, Horváth azonban szabálytalankodott, így kiállította játékvezető. Balogh a pályán Nagy E helyén

33′ Horváth lő kevéssel kapu mellé

32′ Kollega talál a kapuba! 2-1

30′ Nagy K. ugratta ki Csizmadiát, aki kapásból lőtt kapu mellé

25′ Nagy K. csapott le egy röviden hazafejelt labdára, megpróbálta átemelnie Kertészt, de a hazai kapusnak sikerült visszaérnie

20′ Kovács fejel kevéssel kapu fölé

17′ Horváth szabadrúgásgóljával egyenlítünk! 1-1

12′ Kovács hibázott nagyot, így Kollega léphetett ki ziccerben, aki nem hibázott. 1-0

1′ Elkezdődött a mérkőzés

-15′ A csapatok lassan befejezik a bemelegítést

-30′ A mieink tiszta fehérben, míg a hazaiak tiszta zöldben lépnek ma pályára

-55′ Megvannak a kezdőcsapatok