Szombaton újabb hazai edzőmérkőzést játszott csapatunk: a mienk ezúttal a Zala megyei bajnokságot vezető Nagykanizsával mérték össze erejüket. Kis Károly a Balogh – Köles, Kovács, Graszl, Csemer – Nagy E., Csizmadia – Illés, Horváth, Vallejos – Major összeállításban küldte pályára csapatunkat.

14. perc: Baloldali támadásnál Major indította Vallejost, a beadást Major juttatta a jobb sarokba, 1:0.

20. perc: Csizmadia-Major összjáték után utóbbi higgadtan helyezett a kapuba, 2:0.

39. perc: Illés remek megmozdulás után robogott el a jobb oldalon, átadását Major értékesítette, 3:0.

51. perc: Kovács lefejelt labdáját Major lőtte a kapu jobb oldalába, 4:0.

60. perc: Oláh és Csizmadia játszott össze, utóbbi Major elé tálalt, aki a bal alsóba lőtt, 5:0.

75. perc: Major súlyosnak tűnő sérülést szenvedett, ölben kellett bevinni az öltözőbe, a támadó a bokáját fájlalta.

85. perc: Szépített a vendégcsapat, baloldali beadást követően Kovács helyezett a hálóba, 5:1.

A mérkőzés után kiderült, hogy Major Norbert részleges bokaszalag-szakadást szenvedett, ezúton is jobbulást kívánunk támadónknak.

Kis Károly:  Ma más jellegű játékot játszottunk, hiszen alacsonyabb osztályú csapat ellen szerepeltünk. Sokszor kellett felállt védelem ellen futballoznunk, többször sikerült ellenfelünket áttörnünk, látványos gólokat szereztünk.