Az NB III. Nyugati csoportjának 27. fordulójában Diósdon vendégszerepelt csapatunk. A mieinknél eltiltás miatt nem léphetett pályára Hanzl Máté és Tölgyesi Viktor sem, ennek ellenére csak a győzelem volt elfogadható eredmény együttesünktől.

Bűcs Zsolt vezetőedző a Dénes – Pál, Pákai, Kovács Gergő, Csemer – Köles – Skriba, Szabó, Lőrinczy, Balázs – Kovács Gábor kezdőcsapatot küldte pályára.

Csapatunk már az első percektől magához ragadta a kezdeményezést.

A 10. percben Csemer-Skriba összjáték után utóbbi jobb alsóba tartó labdáját kellett védenie Botliknak.

A 12. percben ismét Csemer és Skriba játszott össze, Skriba futott el a jobb oldalon, beadását Kovács Gábor közelről fejelte a kapu jobb oldalába, 0:1.

A folytatásban Csemer 25 méteres szabadrúgása jutott a léc fölé.

A 20. percben egy kirúgásnál Dénes megsérült, le kellett cserélni.

A 27. percben tovább növelte előnyét csapatunk. Remek támadás futott a jobb oldalon, Skriba egy csellel becsapta védőjét, szépen tálalt Lőrinczy elé, akinek közelről nem volt nehéz a kapuba találni, 0:2.

A 33. percben Lőrinczy baloldali beadását Szabó rosszul vette át az ötösön, így odalett a lehetőség. A hosszabbításban Kovács Gábor-Lőrinczy összjáték után előbbi lövését bravúros vetődéssel tornászta ki a bal felsőből Botlik.

Az 51. percben Szabó buktatásáért megítélt 25 méteres szabadrúgást Csemer nagy erővel bombázta a bal felső sarokba, 0:3.

Lőrinczy tört szép cselekkel kapura, 16 méteres lövése a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.

A 61. percben Köles nagy bedobását Kovács Gergő csúsztatta a kapu elé, Kovács Gábor pedig hat méterről a hálóba fejelt, 0:4.

A 67. percben gyors hazai kontra után a bal oldali beadást Czene a kaputól két méterre nem találta el.

A 71. percben Lőrinczy jobb oldali beadását kellett a hazai hálóőrnek hárítania. A 74. percben megint Csemer végzett el szabadrúgást, 22 méteres lövését ezúttal Botliknak sikerült védenie.

A 81. percben Pál jobb oldali beadását Skriba az ötösről perdítette a jobb kapufa mellé. A 87. percben Pál lőtt az alapvonal közeléből, Botlik remek érzékkel hárított.

A gyors hazai kontránál Slezák lövése Kovács Gergőt érintve jutott a kapu bal oldalába, 88. perc: 1:4.

A meccs utolsó percében Kovács Gergő lőtt 14 méterről a léc fölé.

Bűcs Zsolt: – Teljesen megérdemelten nyertünk, lehetett volna nagyobb a különbség.

Magabiztos győzelmet sikerült aratnunk, így csapatunk továbbra is harmadik helyen áll a bajnokságban. Hétvégén rangadó következik, hiszen a kétpontos távolságra levő ötödik helyezett Csorna lesz a mieink ellenfele.