20. Major

Vezetőedző:
Schindler Szabolcs

Tudósítás:
90+3′ Véget ért a mérkőzés

90+1′ Major szép csellel fekteti el Ficsort, majd az üres kapuba lő! 4-0

90′ 3 perc lesz a hosszabbítás

83′ Kelemen lövése megy kevéssel Horváth kapuja mellé

82′ Nagy K. lövését védi bravúrral Ficsor

80′ Horváth védi magabiztosan Nagy B. fejesét

79′ Egy kontra végén Pavlitzky teljesen önzetlenül passzolt Oláh elé, aki ziccerben nem hibázott

78′ Egy keresztlabdát Köles vágott ki egy vendégtámadó elől. A szögletet követően Serfőző fejelt teljesen tisztán, Horváth nagy bravúrral védett

75′ Köles lőtt kevéssel kapu fölé

62 Szép kontra végén, előbb Oláh, majd Nagy K. lövését védi bravúrral Ficsor

61′ Horváth lövése kerüli el Ficsor kapuját

57′ Csizmadia gyűjt be egy kipattanót, lövése megpattan, így Ficsor tehetetlen volt. 2-0

55′ Csemer szabadrúgását Csizmadia fejeli kevéssel kapu mellé

48′ Kapu előtti kavarodás után Horváth véd nagy bravúrral

46′ Elkezdődött a második félidő

45′ Véget ért a félidő

44′ Oláh lövésénél volt jó helyen Ficsor

42′ Nagy K. lövését védi Ficsor

41′ Vendég szöglet után Serfőző fejel kevéssel fölé

39′ Ezúttal Horváth P. került nagy helyzetbe, de egyenlőre nem tudta növelni előnyünket

35′ Szép kontra végén Horváth P. tekert kevéssel kapu mellé

28′ Nagy K. fedezte nagyszerűen a 16-oson belül a labdát, a vendég védők csak szabálytalanul tudták szerelni, büntető. A sértett magabiztosan értékesítette a büntetőt! 1-0

27′ Csemer szabadrúgása pattant le a sorfalról, a labda Pákai elé került, aki nagy erővel főlé lőtt

19′ Sokadik nagy lehetőség: ezúttal Nagy K. Oláht hozta helyzetbe, de támadónk nagy erővel fölé lőtt

18′ Nagy K. készítette le nagyszerűen a labdát, Csizmadia pedig nagy erővel fölé lőtt

14′ Csemer került nagy helyzetbe, de a lövését az utolsó pillanatban blokkolták a vendégek. A szögletet Nagy K. tekerte középre, Csizmadia teljesen szabadon fejelhetett, de próbálkozása fölé ment

13′ Nagy K. szabadrúgásáról centikkel maradt le Csizmadia

5′ Illés lövésénél kellett nagyot tornáznia Ficsornak

1′ Elkezdődött a mérkőzés

-15′ A csapatok lassan befejezik a bemelegítést

-30′ A mieink fehér-zöld-fehérben, míg a vendégek piros-fekete-feketében lépnek ma pályára

-55′ Megvannak a kezdőcsapatok!