2024.04.25.

Újabb győzelem

Újabb felkészülési mérkőzést játszott együttesünk: szerdán az NB II-es Mosonmagyaróvár volt a mieink ellenfele . Kis Károly a Pokorni – Köles, Kovács, Graszl, Csemer – Nagy E., Csizmadia – Illés, Horváth, Vallejos – Major összeállításban küldte pályára a mieinket.

A mérkőzésen egyetlen találat esett: a találkozó 1 percében Horváth indította Vallejost a bal oldalon, akinek beadását Illés egy igazítás után a jobb alsóba lőtte, 1:0.

Kis Károly: Mindenképpen pozitív, hogy harmadik másodosztályú ellenfelünket is le tudtuk győzni. Persze majd a bajnokság lesz a döntő. A mai napon külön értékelendő, hogy kapott gól nélkül játszottuk le a találkozót. A második félidőben inkább a vendégek domináltak, ekkor már több hiba csúszott a játékunkba.

Csapatunk szombaton a Nagykanizsa elleni hazai meccsel (11.00) folytatja téli felkészülését.