2024.04.19.

3 gólos győzelem az Iváncsa ellen

A labdarúgó NB III közép csoportjának bronzérmese ellen vívott felkészülési meccset csapatunk, amely magabiztos győzelemnek örülhetett.

FC Ajka-Iváncsa 4:1 (0:0)

Ajka, 100 néző.

V.: Szilasi.

FC Ajka: Balogh – Köves (Kalász), Pákai (Nagy Erik), Erdei (Kovács G.), Csemer (Markó) – Bonivárt (Pavlitzky), Csizmadia (Tóth), Kenderes (Kovács Á.) – Illés (Molnár), Horváth P. (Major), Oláh (Nagy K.). Edző: Schindler Szabolcs.

A 61. percben közvetlen az ajkai cseréket követően Major, Nagy Krisztián volt a labda útja, utóbbi visszagurított labdáját Csizmadia 18 méterről lőtte a jobb sarokba, 1:0.

A 70. percben egyenlített a vendégcsapat: a mezőny legalacsonyabb játékosa Cseszneki fejelt a hálóba, 1:1.

A 76. percben Molnár lövését Dávid csak kiütni tudta, Major okosan helyezett a jobb alsóba, 2.1.

A 82. percben Nagy K. remekül húzott el a jobb oldalon, becsapva védőjét teljesen tisztára játszota magát, de önzetlenül Tóth elé passzolt, aki megszerezte a harmadik találatunkat, 3:1.

A 87. percben ezúttal Tóth, Molnár összjáték után utóbbi gurított a kapu jobb oldalába, 4:1.

A 60. perctől, a cseréket követően sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, amelyből négyet sikerült értékesítenünk.

Schindler Szabolcs: Az első félidőben szervezetten játszottunk a gól azonban hiányzott. A második játékrészben felőröltük ellenfelünket és szép támadásokat vezetve szereztük góljainkat.

Legközelebb pénteken 17 órakor a Dunaújvárost fogadja együttesünk.